Під Радою проходить мітинг на підтримку пенсійної реформи. Як думаєте, хто його зібрав?

Під будівлею Верховної Ради проходить мітинг на підтримку законопроектів про пенсійну реформу.

“Люди прийшли за 200 гривень підтримати пенсійну реформу”, – написав блогер Данил Яковлев на на своїй сторінці у Facebook.

На акцію зібралися переважно люди похилого віку. Від коментарів вони відмовляються.

Нагадаємо, раніше лідер Радикальної партії Олег Ляшко розповів, як мешканці регіонів ставляться до урядових реформ.

Водночас, біля станції метро “Арсенальна” також збираються групки людей, декотрі з них із символікою “Правого сектора” та “Національного корпусу”.

 

На Арсенальній
УП
 
Люди гуртуються різного віку, жінки та чоловіки, молодь.
 

13 липня Верховна Рада планує внести зміни до держбюджету на 2017 рік, розглянути нову редакцію закону про Конституційний Суд (№ 6427-д) і подання Генеральної прокуратури на зняття недоторканності, затримання й арешт депутата Михайла Добкіна.

Також депутати мають розглянути законопроект №6327 про реформування фінансування системи охорони здоров’я й проект постанови № 6591-д про затвердження бюджетної резолюції на 2018-2020 роки.

Серед іншого, на порядку денному обрання представника парламенту в комісії зовнішнього контролю з проведення аудиту ефективності Національного антикорупційного бюро.

Також планується розглянути законопроект №6688, що зобов’язує інтернет-провайдерів за свій рахунок закуповувати й установлювати обладнання для блокування сайтів і в повторному другому читанні – законопроект №2126а про засади кібербезпеки.

Олена Рощенко, УП