Loading...

Полторак підбив підсумки першого візиту іноземних радників

Міністр оборони України Степан Полторак повідомив, що підбив підсумки першого візиту групи стратегічних іноземних радників, що почне роботу в повному складі вже в першій половині листопада.

Як написав Полторак у Фейсбуці, він зустрівся з радниками з «дружніх країни» – Великої Британії, Канади і Литви, які поділилися першими враженнями від знайомства з українським Міноборони, – повідомляє Радіо Свобода.

«Упевнений: у тісній взаємодії із закордонними партнерами втілимо заплановані реформи, покликані осучаснити армію. Стратегічний радник від Канади пані Джилл Сінклер під час розмови влучно зазначила: «швидкість змін залежить від рівня довіри». Ми будуємо довірливі відносини, щоб провести реформи своєчасно», – написав міністр.

Низка іноземних країн надає Україні різноманітну допомогу в розбудові її Збройних сил та інших силових структур. Ідеться і про роботу інструкторів, радників тощо, про обмін досвідом між військовими чи й про матеріальне постачання, тим часом за винятком летальних озброєнь.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *