В смерті 2-річного хлопчика обвинувачують столичного лікаря-хірурга

Столичному лікарю-хірургу повідомили про підозру в смерті 2-річного хлопчика. Згідно з висновком експерта, між настанням смерті хлопчика і наявними дефектами в наданні йому медичної допомоги існує прямий причинно-наслідковий зв’язок. Про це стало відомо з повідомлення прес-служби Київської міської прокуратури.

Київською місцевою прокуратурою № 5 повідомлено про підозру лікарю-хірургу однієї з київських дитячих лікарень за фактом неналежного виконання своїх професійних обов’язків, що спричинило смерть дитини (ч. 2 ст. 140 КК України).

Встановлено, що в лютому 2020 року в дитячу лікарню поступив 2-річний хлопчик з діагнозом “чужорідне тіло в стравоході, шлунково-кишкова кровотеча під питанням”.

Тільки через 10 годин після того, як дитина потрапила до лікарні, черговий лікар призначив проведення огляду слизової оболонки стравоходу (ФГДС), під час якого у дитини виникла гостра серцева недостатність з подальшим настанням смерті.

Згідно з висновком експерта, між настанням смерті хлопчика і наявними дефектами в наданні йому медичної допомоги існує прямий причинно-наслідковий зв’язок у вигляді бездіяльності лікаря, а саме – не проведення певних досліджень при потупленні дитини до медичного закладу і протягом її подальшого перебування у відділенні.

Зараз прокурором до Оболонського районного суду Києва направлено клопотання про відсторонення лікаря-хірурга з посади.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *