Ведучий “Орла і Решки” показав, як живуть наркоторговці в одному зі штатів Мексики

Ведучий тревел-шоу “Орел і Решка” Антон Зайцев показав, як живуть наркоторговці в одному з найбільш злочинних штатів Мексики – Чиваві. Так, в штаті Чивава живуть найвпливовіші наркоторговці світу – через регіон щорічно проходить близько трьох мільярдів “наркодоларів”. Про це OBOZREVATEL розповіла пресслужба Нового каналу.

“Майже стільки ж заробляють Facebook або Netflix. Тільки за минулий рік в штаті відбулося 35,5 тисячі вбивств – так наркоторговці з’ясовують стосунки і встановлюють свій авторитет. Але всі жителі мовчки терплять. Тому що наркокартелі забезпечують зарплатою вчителів, які навчають їх дітей, лікарів, які їх лікують, адвокатів, які захищають, і архітекторів, які будують їм будинки”, – зазначив Зайцев

Як живуть наркоторговці в Мексиці.

Команда “Орла і решки” також побувала в найбагатшому районі Чивави і побачила розкішні вілли місцевих наркоторговців.

“Якщо побачите подвійний 12-метровий паркан з колючим дротом, а за ним – віллу, не сумнівайтеся, там живе наркоторговець. Зазвичай вони живуть в районі Аркадас, який неофіційно називають Наркадасом. Інші, звичайні мексиканці, живуть в халупах і отримують зарплату в п’ять доларів в день”, – додав ведучий.

Штат Чивава в Мексиці: як живуть наркоторговці.

Чивава – нетуристичне місто, і гуляти там іноземцям-одинакам рекомендують тільки в центрі.

“В іншому випадку можна стати жертвою частих розборок наркоторговців”, – попередив Зайцев.

Ведучий шоу "Орел і Решка" показав, як живуть в Мексиці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *