Відео, де я погрожувала і нецензурно вилаяла патрульну поліцію, є фейковим, – Балансинович

Голова районної ради Василькова і член команди оновленої партії Петра Порошенка “Європейська солідарність” (30-й номер) Наталія Балансинович розповіла у інтерв’ю каналу “112”, що скандальне відео з поліцейськими – несправжнє

Наталія Балансинович розповіла у інтерв’ю каналу “112”, що дане відео із поліцейськими несправжнє і насправді нецензурні слова були адресовані коханці її чоловіка, а саме відео було зроблене два роки тому.

 Вона випадково побачила у кав’ярні свого чоловіка з коханкою і між  ними виник конфлікт. На оприлюдненому відео – фрагмент сварки з цією коханкою.

“У нас була перепалка, вони обговорювали мою зовнішність, що я негарна, то була моя відповідь. Там були й інші люди, там була моя подруга, яка все це фільмувала, і у мене є реальне відео. А це – брудне, вирване з контексту відео… [Сказане] адресувалося коханці мого чоловіка. Це відбувалося більше двох років тому, це той день, коли фактично перестала існувати моя родина”, – сказала Наталія Баласинович.

Також жінка розповіла, що коли її колишній чоловік дізнався, що вона стала членом команди оновленої партії Петра Порошенка “Європейська солідарність”, він передав це відео журналісту Олександру Дубінському, який потім запустив цей відеоролик у мережу Інтернет.

Нагадаємо, 13 червня в Інтернеті виклали відео, на якому Наталія Баласинович, сидячи в авто із цигаркою в руках, облаяла матюками якусь жінку: “Іди на х*й, ти хто така? Ти будеш тут розповідати? Ти, бл**ь, уродко, схудни спочатку, а потім будеш розказувати. Так, я модель, звичайно. Тобі може зняти куртку, дебілка ти, бл*ть, не така жирна і страшна, як ти”.

Після того політична партія експрезидента України Петра Порошенка “Європейська солідарність” заявила, що нині проводить перевірку щодо поведінки Баласинович.

13 червня у YouTube опублікували відеозапис, на якій голова Васильківської райради, кандидатка в народні депутати від партії Петра Порошенка “Європейська солідарність” Наталія Баласинович, сидячи в автомобілі, матюкається на адресу співрозмовниці, яка перебуває за кадром. “Іди нах…й! Ти хто така? Ти, бл…дь, уродка. Схудни спочатку кілограмів на 30, потім будеш розказувати”, – заявила чиновниця. Автори відеозапису стверджують, що так Баласинович, перебуваючи в нетверезому стані, спілкувалася з поліцейською.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *