Під Борисполем “чекають” Хресний хід

Активісти встановили блокпост на в’їзді в місто і обіцяють не пропустити хід. Близько 100-150 активістів створили блокпост на в’їзді в Бориспіль, щоб не пустити проходження через місто Хресного ходу, організованого УПЦ МП, повідомляє 24 канал.

“Обіцяють не пропустити хід УПЦ МП”, – йдеться в повідомленні.
На місце приїхали три буси правоохоронців і кілька патрулів.
Серед присутніх є і представники ОУН. Вони обіцяють не пропустити Хресний хід Московського патріархату в місто.
Як повідомляється, активісти поставили умови: Хресний хід може потрапити в Бориспіль тільки на автобусах, або якщо представники УПЦ МП підданий анафемі Володимира Путіна і проведуть молебень на кладовищі, де лежать військові, загиблі в зоні АТО.
Ходу очікують з 16:00 до 18:00.
Також відомо, що учасники хресного ходу зі Сходу сьогодні ночуватимуть в районі міста Бориспіль, учасники ходи з Заходу – неподалік аеродромах “Чайка”.
Днями Бориспільський міськрада прийняла рішення заборонити Хресний хід УПЦ МП через Бориспіль.
Нагадаємо, Хресний хід Української православної церкви Московського патріархатастартовал на сході України зі Свято-Успенської Святогірської лаври 3 липня, а на заході України – 9 липня Свято-Успенської Почаївської лаври. Планується, що дві групи віруючих зустрінуться 27 липня в Києві на Володимирській гірці і разом з православними Києва та паломниками з усієї України пройдуть в Свято-Успенську Києво-Печерську лавру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *