Викрито підприємицю, яка продаючи маски й респіратори за кордон, ще й ухилилася від сплати податків

Офіс генерального прокурора заявив про викриття та повідомлення про підозру в ухиленні від сплати у значному розмірі податку під час продажу масок за кордон фізичній особі-підприємцю за частиною 1 статті 212 Кримінального кодексу.

“У ході розслідування кримінального провадження встановлено, що під час реалізації громадянину Китайської Народної Республіки понад 300 тисяч масок та респіраторів, які в подальшому були експортовані до Королівства Іспанія, підприємиця вказувала у фінансово-господарській документації занижену ціну, внаслідок чого не відобразила у податковій декларації суму коштів фактично отриманого чистого оподаткованого доходу”, — йдеться в повідомленні пресслужби ОГПУ.

Згідно з ним, нарешті підприємиця сплатила до державного бюджету понад 3 мільйони гривень єдиного податку. Також підприємство-виробник цих масок сплатило понад 5 мільйонів гривень податку на прибуток.

За результатами досудового розслідування прокурором до суду направлено клопотання про звільнення особи від кримінальної відповідальності у зв’язку зі сплатою податків та відшкодуванням шкоди, завданої державі їх несвоєчасною сплатою за частиною 4 статті 212 КК.

Що відомо

  • 20 серпня співробітники Служби безпеки України заявили про викриття корупційної схеми на 1 млн гривень, організованої під час закупівлі засобів індивідуального захисту для військових.
  • За даними досудового розслідування, оборудку організували начальник управління командування Медичних сил разом з офіцером медслужби однієї з бригад Збройних сил України, посадовцем Державної інспекції енергетичного нагляду та посередником.
  • Печерський районний суд Києва взяв посадовця командування Медичних сил Збройних сил України під варту із заставою у майже 13 млн гривень у справі про корупційну схему на один мільйон гривень, організовану під час закупівлі засобів індивідуального захисту для військових.