Ошукані вкладники перекрили центр Києва

Під Фондом гарантування вкладів фізичних осіб у Києві відбувається мітинг вкладників банку “Михайлівський”. Вони вимагають повернути їхні депозити з ліквідованої фінустанови.

За даними “Української правди”, вулицю Артема та вулицю Січових Стрільців у Києві перекрили близько трьох сотень протестувальників.

Вкладники заявили, що акція буде безстроковою. До них поки ніхто не вийшов. Зараз мітингувальники написали два звернення – до Президента України Петра Порошенка і МВФ з вимогою, щоб ті вплинули на ситуацію. В цілому акція проходить мирно.

Нагадаємо, що 24 травня Фонд гарантування вкладів фізичних осіб ввів тимчасову адміністрацію в банк “Михайлівський”. Днем раніше фінустанова було визнано неплатоспроможним.
13 липня ФГВФО заявив, що колишнє керівництво банку “Михайлівський” здійснило ряд незаконних операцій. Фонд уже подав до правоохоронних органів чотири заяви про вчинення кримінальних правопорушень на загальну суму близько 2 млрд гривень.

У поліції повідомляють, що близько 300 людей сьогодні перекрили вулицю Січових Стрільців у центрі Києва. Як повідомляє прес-служба відомства, на даний час рух транспорту заблокований, на місці події працюють правоохоронці.

За даними поліції, активісти вимагають повернення своїх грошових вкладів та зустрічі з керівництвом однієї з фінансових установ. Після з’ясування всіх обставин слідчі нададуть правову кваліфікацію, додають у поліції.

Крім того, у Київській міській державній адміністрації зазначають, що через перекриття руху транспорту на вулиці Січових Стрільців в обидва напрямки тимчасово призупинений рух тролейбусів за маршрутами №№ 6, 16, 18.

На вулиці Січових Стрільців розташований Фонд гарантування вкладів фізичних осіб. За інформацією НБУ, з початку 2014 року станом на 29 червня 2016 року виведено з ринку 78 банків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *