Росія може планувати подвійний удар: на лінії фронту та в Києві, – Генштаб

Українські силовики можуть стикнутися одразу з двома проблемами: і на внутрішньому, і на зовнішньому фронтах

Ескалація по всім напрямкам у зоні АТО може свідчити про можливу спробу повномасштабного вторгнення російських військ. Про це у коментарі «Главкому» повідомив представник Генштабу полковник Анатолій Кравчук. На думку полковника, підходить момент, коли ця ескалація «може вибухнути справді великими проблемами». «Бойовики так званої «ДНР» активізувалися на всіх напрямках. Якщо порівняти, що відбувається зараз і що відбувається до цього, можна побачити, що кількість обстрілів значно збільшилась… Ворог наганяє багато техніки і особливого складу Для чого це робиться? Якщо у них були плани все тримати у законсервованому стані, як зараз, вони б не гнали туди постійно техніку, – це раз. Два – дуже сильно збільшилась кількість обстрілів», – сказав він.

За словами Кравчука, хресна хода, влаштована Московським патріархатом, 27 липня (у день прибуття до Києва) може виявитися джерелом провокацій. «Є багато варіантів щодо цієї ходи – можуть нагнати багато бритоголових російськомовних «віруючих» з кримінальним минулим захисників «руського миру» товарищів. На передовій може бути своя провокація, у Києві – своя», – зазначив полковник.

Таким чином, українські силовики можуть стикнутися одразу з двома проблемами: і на внутрішньому, і на зовнішньому фронтах. «Те що у Києві воно також може вибухнути – це з одного боку погано, бо матимемо дві проблеми. З іншого боку, внутрішня проблема вирішуватиметься поліцією. Якщо не помиляюсь, у Києві охороняти порядок будуть близько 4,5 тисяч правоохоронців. Не буде такого,що збройні сили розділити на два фронти. Кожен буде займатися своїми справами і думаю, що кожен зможе зробити це достойно», – підкреслив полковник.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *