Перша п’ятірка Радикальної партії. Хто?

Радикальна партія Олега Ляшка оприлюднила списки на позачергові вибори до Верховної Ради України. Так, до першої п’ятірки увійшли він сам, заступник Ляшка з економічної політики Віктор Галасюк, нардеп від Радикальної партії Андрій Лозовий, заступник голови Чернівецької обласної ради Інга Маковецька, нардеп з фракції “Народний фронт” полковник ЗСУ Іван Савка.

Про це стало відомо під час з’їзду політичної сили в понеділок, 10 червня, в Києві.

Також в десятку увійшли керівник виконкому Радикальної партії Олег Авер’янов, керівник Київської обласної організації Радикальної партії Сергій Скуратівський, нардеп від Радикальної партії Дмитро Лінько, нардеп від Радикальної партії Олена Кошелєва та заступник лідера Радикальної партії Віктор Вовк.

Олег Ляшко

На вибори також йдуть Олексій Ленський, Георгій Логвинський, Валерія Заружко, Олег Купрієнко, Денис Силантьєв, Володимир Красенюк, Сергій Свісталюк, Олександр Качур, Тетяна Зеленко, Сергій Крамаренко.

Олег Ляшко

Олег Ляшко. Під час парламентських виборів 2002 року як самовидвеженец посів третє місце в одномандатному окрузі. 2006-2007 – народний депутат України V скликання від Блоку Юлії Тимошенко. З листопада 2007 року – народний депутат України VI скликання від того ж блоку. 28 жовтня 2012 року на парламентських виборах Олег Ляшко переміг по мажоритарному округу і став народним депутатом України VII скликання. 10 листопада 2014 ЦВК затвердила результати виборів до парламенту 8 скликання. Радикальна партія Олега Ляшка пройшла за списками, набравши 7,44% голосів.

Віктор Галасюк

Віктор Галасюк. У серпні 2014 став радником з економічних питань лідера Радикальної партії Олега Ляшка, а згодом був обраний народним депутатом України за списком Радикальної Партії (VIII скликання). У грудні 2014 року призначений головою парламентсткого Комітету з питань промислової політики і підприємництва.

Андрій Лозовий

Андрій Лозовий. На парламентських виборах 2014 роки йшов до Верховної Ради під другим номером в списку Радикальна партія Олега Ляшка. Секретар Комітету Верховної Ради з питань правової політики і правосуддя.

Інга Маковецька

Інга Маковецька – заступник голови Чернівецької обласної ради. Працювала позаштатним журналістом, ведучою ТРК, депутат Чернівецької обласної ради (Радикальна партія Олега Ляшка).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *