Перфоманс “Прямого”: люди в масках, камуфляжі та зі зброєю у прямому ефірі

 трансляція ефіру на Youtube

Під час телетрансляції у студію “Прямого” увірвались люди в масках, камуфляжі та зі зброєю, імітуючи таким чином “захоплення” телеканалу.

Одразу після того як начебто силовики “увірвались” до студії ведучий Микола Вересень впав на підлогу.

Після чого до нього підбігли так люди в камуфляжі зі словами: “Микола, живий? Вставай! Станьте з Орловською поруч швидко!” та зробили селфі із ведучими.

 Сам Вересень сказав, що цим перфомансом хотіли “довести до абсурду те, що відбувається” (обшуки у власника “Прямого” – УП).

(Див. 20:52)

Насамкінець так звані “силовики” подякували і побажали всім гарного вечора.

Глядачі в студії не одразу зрозуміли, що це інсценування та почали ховатись під стільці.

Друга ведуча Світлана Орловська сказала: “зараз власне доводять до абсурду ситуацію зі свободою слова в Україні і можуть до такої довести.

Тому ми показуємо, що власне може відбутися. Сьогодні приходять з обшуками до власниками телеканалу “Прямий”, а хто знає, що може відбутися завтра. Завтра можуть прийти і не просто зробити селфі.”

При цьому вона зазначила, що журналісти – це четверта влада.

Нагадаємо: В офіційного власника телеканалу “Прямий” ексрегіонала Володимира Макеєнка 7 листопада проводили обшуки через провадження щодо ухилення від сплати податків при придбанні телеканалу. Канал заявив про тиск і наступ на свободу слова.

У “Євросолідарності” заявили, що пов’язують обшуки в офісі Макеєнка з тим, що “Прямий” не співає осанну президенту Зеленському. Та зазначили, що за ситуацією стоїть екс-заступник глави Адміністрації колишнього президента Віктора Януковича Андрій Портнов, та керівник ДБР Труба, який йому підіграє.

 Офіційним власником телеканалу “Прямий” є ексрегіонал Володимир Макеєнко. Джерела УП пов’язували канал з найближчим оточенням Порошенка, а Макеєнка називали фіктивним власником. Сам Порошенко наголошував, що не має жодного відношення до власності або до управління “Прямим” каналом. Пізніше він заступився за телеканал “Прямий”, в офіційного власника якого в четвер пройшли обшуки.