Loading...

Пашинський вважає, що зможе “обійти” детектор брехні

Сергій Пашинський заявив, що вимагатиме перевірки всіх учасників інциденту з розстрілом ним людини на поліграфі.

Нардеп від “Народного фронту” Сергій Пашинський, запевняючи у своїй невиновності в розстрілі В’ячеслава Хімікуса, заявив ув ефірі “112 Україна”, що вимагатиме перевірки всіх учасників інциденту на детекторі брехні.

“Ми внесли клопотання. Я хочу, щоб усі учасники, починаючи з мене, пройшли детектор брехні. Я буду вимагати, щоб слідство це зробило”, – йдеться в заяві.

Крім того, він плутано та невпевнено спробував переконати журналіста, що змінив показання щодо того, з якого положення стріляв у Хімікуса (спочатку Пашинський заявив, що стріляв лежачи, однак згодом почав дотримуватись версії про стрільбу з положення стоячи – ред.) через небажання “псувати людям Новий рік” – “Це була новорічна ніч, я не хотів псувати людям свято. Писав це я не зранку, а о 10 вечора, одразу після інциденту. Не хочу, щоб мене хтось жалів, але це був удар пляшкою по голові, це була досить стресова ситуація. І вже коли я зранку почав аналізувати якісь моменти, то я згадав, що я цілився в ногу не лежачи, а зверху вниз”.

При цьому, підкреслимо, він декілька разів наголосив, що не змінював свідчень.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *