Loading...

Базіка – знахідка для шпигуна: відомий волонтер розповіла, як вивела на чисту воду таксиста з Донецька

Відомий український волонтер Діана Макарова розповіла, як вона в Києві в розмові з таксистом з’ясувала, що він воював у лавах незаконних збройних формувань терористів так званої “Донецької народної республіки” проти Збройних сил України на Донбасі.

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

За словами Макарової, таксист зізнався, що сам грузин, але проживав у Донецьку, і з задоволенням повернувся б назад, проте постійно ведуться обстріли “приватними батальйонами”.

“Але в основному це приватні батальйони. Їх же навіть за п’ять кілометрів було видно! Ну, батальйон “Донбас”, “Правий сектор” і “Азов”, ще “Дніпро”. Я що, не бачу, де армія, а де приватні батальйони? Або не побачу напрямок обстрілу?” – сказав він.

За його словами, він це бачив особисто “окоп в окоп”. При цьому таксист стверджував, що не воював, але півтора року “лежав під обстрілами”.

Крім того, водій розповів про заробітки бойовиків – 15-20 тисяч російських рублів на місяць.

Донеччанин також зізнався, що матір відвіз відпочивати в Крим, а дочку – в Батумі. Дружина проживає в Києві.

Пізніше волонтер випитала у нього ім’я – Мішико, а також сфотографувала номера авто, після чого повідомила, що запис розмови передасть СБУ.

“По базі він явно не числиться. І я ось ще думаю, можливо, комусь знадобляться ці відомості? Мішико, більше сорока років. Працює в Ред-таксі, машина Вольво, синя АА 87-59 РС. Може хтось захоче поговорити з Мішико?” – резюмувала Макарова.

Зазначимо, в мережі обговорюють пост волонтера.

Зокрема, вони вважають, що таксист поплатився за бажання справити враження.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *