“Засунь свою думку в ж…” Речницю сумської БПП змусили звільнитися через участь в одиночному пікеті за права ЛГБТ

Прес-секретаря сумської організації партії Блок Петра Порошенка Солідарність Ольгу Панфілову в різкій формі змусили звільнитись, після її участі в одиночній акції цієї неділі, 18 червня, на підтримку київського Маршу рівності.

Про це вона сама розповіла Центрі інформації за права людини.

“Дослівно одна з фраз прозвучала так: “Засунь свою думку в ж…, сиди тихо і взагалі народжуй дітей”, – з такими словами її керівництво змусило написати заяву на звільнення.

У сумській БПП заявили, що “вона зганьбила партію”.

"Засунь свою думку в ж..." Речницю сумської БПП змусили звільнитися через участь в одиночному пікеті за права ЛГБТ

На сторінці Панфілової у Facebook вказується, що у її роботодавця намагалися пояснити звільнення Панфіловою тим, що пікет нібито був поданий не як одиночна акція, а позиція БПП.

Панфілова завчасно подала до міської ради заявку та отримала дозвіл на проведення заходу.

Сам одиночний пікет, який проходив на сумській вулиці Соборній викликав негатив і критику перехожих, вказала Панфілова. Одна з бабусь навіть намагалася покропити її “свяченою водою”. До того ж противниками ЛГБТ у Сумах в багатьох випадках були і молоді люди. В той же день у місті проводився марш за “сімейні цінності”. Дівчина зі своїм плакатом “Країна для всіх” опинилася в такому епіцентрі напруги, що зрештою того дня її вивели під прикриттям поліцейські.