Парубій, Добкін, Вілкул і ще 167 депутатів отримали компенсації за оренду житла

Голова Верховної Ради Андрій Парубій і 167 депутатів парламенту отримали по 14260 гривень з державного бюджету для компенсації вартості оренди житла або найму готельного номера в липні.

Парубій, Добкін, Вілкул і ще 167 депутатів отримали компенсації за оренду житла

У фракції “Блок Петра Порошенка” кошти з держбюджету було надано 60 зі 142 депутатів, в тому числі заступнику голови фракції Олексію Гончаренку.

У фракції “Народний фронт” компенсацію отримали 43 з 81 депутата, в тому числі голова фракції Максим Бурбак і його заступник Юрій Береза.

Інформація розміщена у відповіді апарату Ради на відповідний запит, інформує LB.ua.

В “Об’єднанні “Самопоміч” бюджетні кошти отримали 15 із 26 депутатів, в тому числі голова фракції Олег Березюк і його заступник Олег Лаврик.

В “Опозиційному блоці” – 11 із 43, в тому числі співголова фракції Олександр Вілкул, а також депутати Дмитро і Михайло Добкіни.

Також отримали компенсацію 10 з 23 депутатів групи “Партія “Відродження”; 5 з 19 депутатів групи “Воля народу” (в тому числі Сергій Мельничук); 6 із 21 депутатів фракції Радикальної партії Олега Ляшка, а також 4 з 19 депутатів фракції ВО “Батьківщина”.

Також компенсацію отримали 13 з 42 позафракційних депутатів, зокрема Андрій Денисенко, Євген Мураєв і Володимир Парасюк.

Нагадаємо, що на початку 2015 року парламентська газета “Голос України” оприлюднила список депутатів, які проживають у Києві за рахунок бюджету.

Цього року суд залишив колишньому народному депутату Олександру Чєрноморову службову квартиру на Позняках у столиці. Чєрноморов був депутатом Партії регіонів кількох скликань, а також є співзасновником кримської республіканської громадської організації “Російський рух Криму”.

Раніше, в ГПУ повідомили, що перевірять законність виділення житла працівникам органів прокуратури з 2010 року до цього часу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *