Перші експертизи щодо «чорної» бухгалтерії обіцяють до 20 серпня

Холодницький уточнив, що експертиза має встановити походження незадекларованих коштів.

Висновки почеркознавчої експертизи у справі щодо так званої «чорної» бухгалтерії «Партії регіонів» мають стати відомі після другої декади серпня. Про це сказав керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький, повідомляє «5канал». «Слідство триває… Зараз призначено експертизи… Перші висновки (почеркознавчих експертиз) обіцяють до 20 серпня…», – заявив він.

«На підставі цих та інших доказів… Адже на підставі однієї експертизи, яка підтверджує почерк людини, не можна оголошувати підозру. Треба з’ясувати і дослідити інші моменти: стиль життя, офіційна зарплата, набуття коштів», – сказав керівник САП.

«Якщо людина з зарплатою 6 чи 7 тисяч гривень має у Кончі-Заспі якісь ошатні хороми – і от ці документи, тут вже є питання», – додав він.

Холодницький уточнив, що експертиза має встановити походження незадекларованих коштів. «Навіть якщо буде не 100%-ва впевненість – я направлю до суду, хай суд ставить крапку… Якщо суд скаже, що зарплата 6 тисяч гривень на місяць – це добре, але будинок у Конча-Заспі – ще краще і немає тут ніякого злочину, ну, тоді так», – сказав він.

Він зазначив, що доки триває слідство, оприлюднювати матеріали справи не можна – попри депутатські запити. За словами Холодницького, пора відпусток дещо уповільнює розслідування.

«Але зараз підозр нікому немає, тому ми не обмежені строками процесуальними», – додав він. Читайте більше тут:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *