Фінансові махінації друзів нардепа: Дружина наближеного соратника Яценюка заробила 167 мільйонів гривень на морпорті “Южный”

Ірина Іванчук, дружина нардепа від “Народного фронту” Андрія Іванчука, який є одним із впливових друзів колишнього перм’єр-міністра, замішана у фінансових махінаціях.

Арсеній Яценюк. Фото google.com

У Віснику державних закупівель Адміністрація морського порту “Южный” з 28 липня за результатами тендера замовила в ТОВ “Киев Электрик” реконструкцію систем пожежогасіння двох причалів №3-4 на суму 167,24 млн грн.

Згідно з укладеним договором, до кінця 2017 року реконструюють насосну станцію, замінять мережі пожежогасіння, змонтують автоматизовану систему управління комплексом пожежогасіння, планують упорядкувати територію.

Фірма «Киев Электрик» зі статутним капіталом 14 тис. грн записана на Олександра Храмкова, який свого часу був прописаний у Миколаєві. Раніше із статутним капіталом 14 тыс. грн. записана на Олександра Храмкова, який у свій час був прописаний в Миколаєві. Раніше її співзасновниками були киянин Олександр Малахов та Римма Малахова з Миколаєва.

На місцевих виборах 2015 року балотувалася в Миколаївську облраду від партії “Наш край”. У 2008-2011 роках “Киев Электрик” виграв торги на 6,01 млн. грн., з яких 1,17 млн. грн. – у ДП «Администрация морских портов Украины» («АМПУ»).

Миколаївський “Ник-Строй” зі статутним капіталом 4 тис. грн належить місцевому жителю Сергію Лєсовому. З травня 2015 року фірма виграла тендерів на 9,32 млн. грн. – лише з Южненського морпорта. Директором морпорту “Южний” з 2013 року є Максим Широков.

Раніше співробітники СБУ висловили директору “АМПУ” Андрію Амеліну підозру в нанесенні державі збитків в розмірі 3,50 млн. грн. шляхом закупівлі паливно-мастильних матеріалів в ТОВ «Вог-Ритейл» за завищеними цінами.

Амелін – вихідець з бізнесу, який раніше очолював ТОВ “Миколаївський цукровий завод”, засновниками якого були івано-франківець Олег Шастко та киянка Ірина Іванчук – дружина нардепа від “Народного фронту” Андрія Іванчука, який є один із впливових друзів колишнього перм’єр-міністра Арсенія Яценюка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *