Партії мають нести відповідальність за делегованих до уряду людей, – Андрій Іллєнко

Якщо робота урядовця буде негативною для країни, то має настати політична відповідальність для усієї партії, яка підтримала його кандидатуру.

Про це заявив народний депутат України Андрій Іллєнко в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK.

Ведуча програми зазначила, що у 2014 році діяли квотні принципи розподілення посад. Відтак, через некомпетентність та непрофесіоналізм делегованих від партій осіб було допущено дуже багато помилок. Тому, чи зробила для себе висновки «Свобода», і чи буде наполягати на квотному розподілі посад, якщо переможе на виборах і знову зайде до парламенту?

«Я не згодний, що у «Свободи» були погані кадрові рішення, адже переважно працювала кампанія опонентів по дискредитації наших людей. Безумовно, я проти квотного принципу, але політика працює так, що саме політичні сили делегують своїх представників в уряд», – прокоментував Іллєнко.

Натомість ведуча зауважила, що політична відповідальність працює в багатьох європейських країнах. Однак, щоб не відбувалося в Україні, жодні наслідки для політиків не настають.

«Щоб в уряд заходили дійсно професіонали, потрібно, щоб політична сила, яка делегує свого представника, брала за нього відповідальність.

І надалі, якщо робота цього урядовця буде негативною для країни, має настати політична відповідальність для усієї партії, яка його делегувала. Такою політичною відповідальністю мають стати вибори та негативне ставлення суспільства до партії», – вважає Андрій Іллєнко.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *