Loading...

Зареєстрували законопроект, який провокує діру в е-декларуванні

У Верховній Раді зареєстрували законопроект про зміни до системи електронного декларування, які дозволять чиновникам ховати свої статки. Про це у своєму Facebook написав Єгор Соболєв, голова парламентського комітету з питань запобігання і протидії корупції.

“У парламенті зареєстрований законопроект, який дозволяє в останній момент зробити величезну діру в електронному декларуванні”, – повідомив Соболєв. Документ у Раду вніс народний депутат Мустафа Найєм.

“У документі, зокрема, змінюється визначення близьких осіб. Додається вимога проживати з ними 183 дня на рік. Це відверте шахрайство, яке ставить нездійсненну вимогу перед детективами НАБУ, які мають доводити факти незаконного збагачення родин клептократів, де дуже часто все “переписують” на дружин”, – зазначив Соболєв.

Ці зміни дадуть змогу прикриватися відрядженнями чиновникам, у родичів яких з’явилося майно незрозумілого походження. При цьому детективам буде дуже тяжко довести, що високопосадовці дійсно жили з тією чи іншою людиною понад 183 дні на рік, наголосив Соболєв.

“Ще законопроект дозволяє посадовцям не декларувати позичені гроші. Навіщо нам вороги, якщо в нас такі “друзі””, – констатує Соболєв.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *