ОРДА ШУКАЄ РОЗВАГ?

Конфліктів із застосуванням сили в ході акції не спостерігалося і поліція нікого з учасників не затримала.
Посольство України в Москві невідомі закидали яйцями. Фото: соцмережіПосольство України в Москві невідомі закидали яйцями. Фото: соцмережі

В Москві у ніч на суботу, 11 червня, невідомі закидали яйцями посольство України. Про це повідомляє РИА Новости з посиланням на джерело в правоохоронних органах, зазначаютьПатріоти України.

“Такий факт сьогодні вночі був, велика група молодих людей, близько 100 чоловік, вийшла до будівлі посольства і почала закидувати на територію посольства сторонні предмети, яйця. Після цього з місця пригоди зникли”, — розповіло джерело.

Воно також зазначило, що конфліктів із застосуванням сили в ході акції не спостерігалося і поліція нікого з учасників не затримала.

ОРДА ШУКАЄ РОЗВАГ?
ОРДА ШУКАЄ РОЗВАГ?

“Все пройшло швидко, за кілька хвилин. Охорона будівлі зберігала спокій. У поліцію звернень у зв’язку з тим, що відбувається не надходило. ОМОН і підрозділи Росгвардии на місце також не виїжджали”, — зазначило джерело.У той же час в соцмережах повідомляється, що біля будівлі посольства пройшла акція проти дії українських активістів біля консульства РФ в Одесі. Учасники тримали плакати з написами “Бандерівщина не пройде” і скандували гасло “Фашизм не пройде!”.

Читайте також на сайті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *