Як пережити період ретроградної Венери?

Оскільки ретроградність викривляє сприйняття дійсності, не виключено, що ви відчуєте брак любові.

5 березня стартує період ретроградної Венери, який триватиме до 16 квітня. Ретроградність – це умовний термін, який означає рух планет у зворотному для спостерігача із Землі напрямку, тобто для нас вони ніби задкують.

Одна із найближчих до Землі планета, Венера, стає ретроградною кожні півтори роки. Цьогоріч Венера буде ретроградною під час руху у сузір’ї Риб та Овна, тому матиме значний вплив на представників саме цих знаків.

З давніх-давен астрологи вважали Венеру планетою любові, сексу та пристрасті. Під час ретроградності певні властивості, які приписують тій чи іншій планеті, дещо видозмінюються, тож до 16 квітня не виключене загострення тем вірності і любові, матеріальних питань між партнерами. Можливі і дискусії, які своїм “корінням” сягатимуть минулих стосунків. Також Венера асоціюється із дітьми, то не дивуйтеся, якщо почнете задумуватися над проблемами виховання.

Якщо у ваших стосунків є певні хиби, наприклад, фальш, вони можуть вилізти на поверхню. Але це хороший час для того, щоб їх переоцінити, зважити усі плюси та мінуси. Та під час ретроградності Венери варто уникати. Якщо захочете розриву, все ж краще зробити це після завершення періоду ретроградності цієї “любовної планети”. Ліпше використайте цей час, щоб зрозуміти, що для вас важливе у стосунках із вашим партнером, із чим ви можете миритися, а із чим – ні.

Оскільки ретроградність викривляє наше сприйняття дійсності, не виключено, що ви відчуєте ілюзорний брак любові або вам хотітиметься від любові більшого – так, наче ви п’єте, а напитися не можете. Можливе відчуття туги і самотності. Ретроградність може показати вам ті речі у ваших стосунках, на які ви ніколи не звертали уваги. Не виключений період чистки “внутрішніх тарганів” та переоцінки цінностей у сферах краси, стосунків, фінансів тощо.

Чого краще уникати під час ретроградної Венери:

1. Якщо ви обираєте дату для укладання шлюбу, то краще почекати закінчення періоду ретроградності, щоб шлюб був більш вдалим.

2. Із різноманітними фінансовими інвестиціями теж краще зачекати. Так само не варто купувати дорогих речей. Існує ризик, що після закінчення ретроградності ви зрозумієте, що викинули гроші на вітер.

3. Не змінюйте власної зовнішності, не робіть різноманітні екстравагантні косметичні процедури чи операції, наприклад, татуаж брів. Відкладіть радикальні зміни у вашому образі до закінчення періоду ретроградності.

4. Не варто розпочинати проекти, які пов’язані із мистецтвом, красою тощо.

5. Не відновлюйте стосунки із колишніми, не намагатися знайти у них щось хороше – ви про це обов’язково пошкодуєте після завершення періоду ретроградності. Згадайте, чому у вас не склалося, і прийміть правильне рішення.

Проживіть період ретроградної Венери із любов’ю!