Loading...

Окупанти змусили поїхати з Криму керівника Українського культурного центру

Керівник Українського культурного центру в Криму Леонід Кузьмін 30 серпня 2017 року було змушений терміново виїхати на материкову Україну. Про це повідомляє “Крымська правозащитна група”.

Під час підготовки першого номера газети “Кримський Терен” Кузьміну почали надходити погрози по телефону у вигляді дзвінків і смс-повідомлень. Такі ж погрози надійшли на адресу родичів активіста. Кузьміну писали, що він повинен покинути Крим, або “сяде, як Балух”, погрожували, що активіст не дійде до будинку.

Як повідомив Леонід Кримської правозахисній групі, після публікації газети з його близькими родичами “поговорили” співробітники ФСБ і сказали їм, що Кузьмін займається небезпечною діяльністю і його можуть підозрювати в зв’язках з “українськими диверсантами”. Після цього активіст прийняв рішення виїхати з Криму.

Вдень 30 серпня кримчанин виїхав з дому і поїхав на материкову Україну через російський пункт пропуску “Армянськ”. Під час перевірки документів, співробітники прикордонної служби РФ затримали Кузьміна. За словами кримчанина, його відвели в окреме приміщення і там довго розпитували про мету поїздки і його зв’язках в Україні, також запитували, чи усвідомив активіст, що займався в Криму небезпечною діяльністю. Співробітники ФСБ провели ретельний огляд речей Кузьміна і тільки після цього відпустили.

Активіст покинув російський пункт пропуску і пізніше виявив, що у нього з сумки, яку оглядали російські спецслужби, пропали всі гроші. В даний час Леонід Кузьмін перебуває на материковій Україні.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *