Втік до Росії: мер українського міста, у якого виявили російський паспорт, зник

Мер міста Добропілля Донецької області Андрій Аксьонов, у якого виявилося російське громадянство, вже третій тиждень не з’являється на роботі.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що Аксьонов у 2014 році отримав російське громадянство. Однак після того, як ця інформація була оприлюднена, він на робочому місці не з’являється.

На робочих місцях присутні його заступники та секретар. Де знаходиться сам мер міста, його секретар повідомити не може. На дзвінки свого заступника мер також не відповідає, повідомляє УНІАН.

Спочатку мер пішов на лікарняний, пізніше віддалено взяв відпустку за свій рахунок і пропав.

Опоненти Аксьонова стверджують, що він втік у Росію. Також, за їх словами, ще до війни він перевіз свою сім’ю до Криму, збудував там готель і постійно туди їздить.

До речі, у міського голови Одеси Геннадія Труханова є російський паспорт, про що свідчить база даних Федеральної податкової служби Росії. Паспорт Росії Труханову був виданий у 2011 році.

Якщо ввести особисті та паспортні дані Труханова на сайті відомства, то система видає ідентифікаційний номер платника податків Труханова у Росії.

Зазначимо, що у разі, якщо інформацію ввести з помилкою, то ідентифікаційний номер не з’явиться.

Російський паспорт Труханова