Фірсов про боротьбу із корупцією: Це навіть не «двійка», а «нуль»

Поки Грановський та Насіров не будуть сидіти у в’язниці, а Кононенко – під слідством, боротьба з корупцією в Україні не принесе жодних результатів. У нас за більш як три роки не було жодного покарання топ-чиновників. Це не «двійка» а «нуль».

Про це Єгор Фірсов, український політик, народний депутат VII та VIII скликань розповів в ефірі програми «Vox populi» (19:15 – 20:00 на телеканалі ZIK).

«Я не вважаю ефективною боротьбу з корупцією в Україні. Як юрист можу сказати, що боротьба з нею залежить від двох ключових моментів. Перший – це хороші закони, а у нас вони погані. 90% процентів законів приймаються з порушенням регламенту. Другий – будь-яка боротьба з корупцією починається з конкретного покарання. Покарання не вчителя, чи директора школи, а покарання верхівки, топ-чиновників», – переконаний політик.

Як зауважив пан Фірсов, поки депутат Верховної Ради із президентської фракції, член Кабінету міністрів, міністр та заступник керівника Адміністрації президента не сядуть в тюрму, боротьба з корупцією в Україні не принесе жодних результатів.

Читайте також: Вісім колишніх посадовців ДФС підозрюються у корупції

«Іншими словами поки Грановський та Насіров не будуть сидіти тюрмі, а Кононенко під слідством, інші чиновники будуть на них дивитись і думати, що не варто красти, бо зі мною також це може трапитися. У нас за більш як три роки не було жодного покарання топ-чиновників. Це найбільша біда, яка ставить в боротьбі з корупцією Президенту і правоохоронним органам не двійку а нуль. Так далі боротися з корупцією не можна. Якщо так далі буде продовжуватися – Україна загине», – підсумував гість програми.