Соломатіна пояснила, чому СБУ не може розслідувати справу по НАЗК

У справі про фальсифікування в НАЗК фігурує людина, яка була колишнім радником пані Корчак, а зараз працює в СБУ. Тут буде конфлікт інтересів. Тому мені потрібна охорона.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» розповіла керівник департаменту фінансового контролю НАЗК Ганна Соломатіна.

«Я все ж таки чекаю порозуміння в Генпрокуратурі щодо справи про фальсифікування в НАЗК, тому що там буде конфлікт інтересів. Там безпосередньо у справі фігурує не Гізо Углава, щодо нього лише надавались вказівки уповноваженим. Там фігурує людина, яка була колишнім радником пані Корчак, а зараз працює в СБУ. Як можна передавати документи в СБУ, якщо ця людина проходить у справі? Ось яка ситуація. Тут буде конфлікт інтересів. Тому мені сьогодні потрібна охорона», – заявила Соломатіна.

Також гостя програми вказує на відсутність аргументів проти неї через те, що Шевченківський райсуд Києва повернув позовну заяву НАЗК щодо захисту ділової репутації.

«Якщо ми прозахідні люди, а ми нікуди не дінемось, ми вже в Європі. Там кожний крок прослідковується на моніторах, у Фейсбуці, в реєстрах, тому збрехати не можливо. У нам також повинно так бути. Ось ми зайшли з вами і подивилися, скільки людина отримала. Їхні позови та те, що вони там про мене пишуть це така ж сама брехня, як і та брехня, що пані Корчак отримує лише 100 тисяч», – каже керівник департаменту фінансового контролю НАЗК.