Нове місячне затемнення: поради як в цей момент “перепрограмувати” себе і своє життя на краще

Період місячних затемнень можна використати із енергетичної точки зору, щоб позбутися старого, а сонячні – для утвердження нового.

11 лютого на землян чекає чергове місячне затемнення.

Триватиме воно триватиме 4 годин 19 хвилин.

Затемнення зможуть побачити практично усі – першими жителі Європи, потім обох Америк, Азії, Африки та Австралії. Наступне затемнення – сонячне – відбудеться 26 лютого.

Період місячних затемнень можна використати із енергетичної точки зору, щоб позбутися старого, а сонячні – для утвердження нового. Зазвичай вплив затемнень на людей відчувається протягом трьох днів. Можливий головний біль, прискорене серцебиття і часті напади дратівливості.

Під час затемнення можна за собою помітити емоційну нестабільність, необґрунтовані переживання та страхи. Оскільки затемнення все-таки приховує від нас світло Місяця, на поверхню можуть вийти несвідомі частини нашого “Я” та наші внутрішні “демони”.

Період затемнення ідеальний для того, щоби щось “відрізати” від себе у духовній сфері, те, що ламає ваше життя – погані звички, непотрібних друзів, проблемні стосунки, – і “перепрограмувати” себе і своє життя на краще.

1. На період місячного затемнення спробуйте відсторонитися від вашого повсякденного життя.

2. Поспілкуйтеся із друзями, нехай вони спробують розповісти про вас як про незнайомця: не лише позитивне, але й те, що їм не подобається у вашій особистості.

3. Протягом місячного затемнення поміркуйте над тим, які сторони вашого життя не перебувають у тонусі, і які б ви хотіли активізувати, але постійно відкладаєте на потім.

4. Не виключено, що у вас зросте інтерес до таємних та містичних знань.

5. Не зайвим на час періоду затемнення буде вибір на користь легкої їжі – постарайтеся не завантажувати свій організм важкими стравами та солодощами, віддайте перевагу овочам, фруктам та легким десертам.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *