Loading...

Спостерігачі спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ не реагують на руйнівні обстріли бойовиків передмістя Маріуполя Як пише Politeka, про це повідомила волонтер Галина Одноріг на своїй сторінці в Facebook.

«Приїхала з Виноградного. Це передмістя Маріуполя, де сьогодні вночі прилетіло 5-6 снарядів 120 хв з Новоазовського напрямки. У селищі постраждало 20 будинків! Люди дивом залишилися живі і неушкоджені », – написала вона. На місця подій, за її словами, виїжджали наряди спецслужб, як українських: поліція і ГСЧС, так і представники міжнародних організацій – СЦКК і ООН.

«А зараз увага – за цілий день не було жодної машини місії ОБСЄ !!!», – зазначила активіст.

Коли вона спробувала з’ясувати, в чому проблема, то отримала абсолютно незрозуміле пояснення. Виявляється, «про обстріл вони вперше почули від мене в 11.20 ранку і це було вже занадто пізно, щоб виїжджати в місто за фактом обстрілу», обурюється волонтер.

«Коли п’ять днів тому обстріляли Саханку, вціливши по двох домівках, з Донецька відразу виїхало 10 машин. А сьогодні потрапили під обстріл 20 мирних будинків Маріуполя і жодної машини ОБСЄ. Це називається одним словом – саботаж! », – Констатувала вона.

У зв’язку з цим було прийнято рішення написати відкритого листа на ім’я заступника голови місії ОБСЄ Олександра Хуга в надії отримати від нього відповіді на питання: «Чому місія не виконує своїх прямих обов’язків? Чому в місії працює 7% росіян і жодного представника від України? Чому у нас є близько 50 машин ОБСЄ і сьогодні жодна з них не виїхала подивитися на наслідки обстрілу? Які взагалі функції у нас в секторі (маріупольському)? ».

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *