Loading...

Путіна потрібно зупинити: екс-глава НАТО закликав Трампа дати Україні зброю

Адміністрація президента США Дональда Трампа повинна підтримувати Україну в боротьбі з кремлівською агресією і надати державі зброю. Про це заявив екс-головнокомандувач НАТО в Європі Філіп Брідлав, йдеться в тексті його виступу перед комітетом Сенату США з міжнародних відносин.

“Адміністрація Трампа, яка розуміє цінність переговорів з позиції сили, повинна прийняти положення передової оборони в боротьбі з проблемою Кремля в НАТО. Вона повинна повністю підтримувати Україну в боротьбі з кремлівської агресією. Адміністрація Обами не захотіла надати Україні зброю, необхідну для захисту. Нова команда може уникнути цієї помилки “, – підкреслив він.

Брідлав зазначив, що мета РФ полягає в тому, щоб послабити НАТО, Європейський Союз і трансатлантичні відносини.

“Було б ознакою слабкості, якщо б ми послабили санкції проти Росії перш, ніж Москва виконає умови мінських угод”, – заявив він.

Брідлав впевнений, що США повинні нарощувати кіберзахист, щоб протистояти операціям Кремля.

“Діалог з Москвою можливий у деяких важливих питаннях. Але ми не повинні бути обдурені цією перспективою, ми не можемо поступитися нашими принципами і інтересами. Ми повинні вести цей діалог з повагою, але і з позиції сили”, – додав він.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *