Наливайченко закликав депутатів почати заповнювати секретні протоколи МВФ

Валентин Наливайченко пропонує народним депутатам почати заповнювати секретні протоколи, які українська влада підписала при укладенні угоди з МВФ. Про це лідер Руху «Справедливість» сказав в ефірі телеканалу NewsOne.

Він заявив, що у цих додатках, які були утаємничені від суспільства, Україна зобов‘язалася щоквартально звітувати перед МВФ про кількість звинувачених чиновників за 12 статтями українського Кримінального кодексу. Екс-керівник СБУ продемонстрував таблиці, в яких має бути написано, скільки буде ув‘язнено членів парламенту, скільки суддів, прокурорів, держслужбовців.

Наразі, наголосив він, у цих таблицях лише нулі: “Давайте депутатам  запропонуємо. Вже закінчується 2016 рік, тож не на канікули новорічні збирайтесь, а заповнюйте: скільки народних депутатів обвинувачених, а декларації всі електронні побачили; скільки суддів за гратами, скільки прокурорів, скільки держслужбовців першого рангу, скільки керівників державних монополій…”.

Коментуючи неймовірні суми готівки, які були задекларовані деякими народними депутатами, він зауважив, що зарплата жодного з них не дозволяла за два роки роботи у парламенті так збагатитися. “Всі вони мають почати з себе, особливо ті, хто задекларували готівку, – незалежно від фракцій і партії. Щодо них має бути ухвалений закон або про конфіскацію готівки (і не важливо, як вони політично будуть це пояснювати, бо є юридичний закон), або про величезний 50-тивідстотковий податок на обороноздатність і в бюджет держави”, – вважає лідер Руху “Справедливість”.

Нагадаємо, що 18 листопада МВФ розкритикував Україну за провал у боротьбі з корупцією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *