Олександр Аронець: Україні не потрібен безвізовий режим в обмін на безпеку дітей

В той час як мудрі європейські країни намагаються захистити своїх громадян і відмовляються приймати біженців із Близького сходу та Африки, заступник міністра юстиції на прізвище Пєтухов запропонував Україні взяти на себе квоту Нідерландів з розселення «сирійських біженців». Мовляв, заради «безвізового режиму».

Нагадаю, що в Угорщині влада проводила цілий референдум щодо питання відмови від прийняття біженців, Польща фактично не приймає біженців, а перед ЄС відмахується тим, що, мовляв, приймають і працевлаштовують сотні тисяч українців. Ну, звісно, українців краще приймати, аніж тих, хто потенційно може вчинити в їхній країні теракт.

Але Україна добра. У нас немає війни, у нас немає дірки на кордоні з Росією, у нас немає власних проблем з переселенцями з Донбасу і Криму… злочинність не зростає. Нам не вистачає лише сирійських біженців. Україна резинова – і цих перетравить. А коли будуть теракти, через років 10, то це не через таких як Пєтухов, це просто «глобалізація» якась…

Не потрібен мені той безвізовий режим в обмін на безпеку моєї дитини, не потрібен кредит в 600 млн. євро від ЄС в обмін на дозвіл експорту лісу, а, як наслідок, страшні повені на Закарпатті та Прикарпатті.

Зрештою, ми все це вже пройшли. Коли у 32-33 роках у нас був геноцид-Голодомор, сита Європа купувала дешевий український хліб.

Ні, не треба.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *