На пільги для олігархів Україна втрачає мільярди, – Найєм

Україна продовжує надавати пільги власникам облгазів, незважаючи на скасування ще в 2015 році Верховною Радою рішення щодо безоплатного використання цими структурами газорозподільної системи держави. Про це написав народний депутат Мустафа Найєм на своїй сторінці в Facebook.

«У 2012 Микола Азаров« подарував »Дмитру Фірташу, Юрію Іванющенко і іншим власникам облгазів майже 45 млрд гривень – він дозволив приватним структурам безкоштовно користуватися газорозподільної системою держави. Тоді це критикували Олександр Турчинов, Арсеній Яценюк, Юлія Тимошенко, Юрій Луценко … І ось минуло три роки. Восени 2015 (!) Року парламент прийняв закон і скасував рішення Азарова. А Кабінет міністрів і Мінпаливенерго вдають, що нічого не сталося. Щодня ми втрачаємо 1,3 млн грн. За рік бюджет недоотримав вже 900 млн. », – Зазначив він.

Найєм розповів, що на засіданні фракції звернувся з цим питанням безпосередньо до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана.

«Глава уряду пообіцяв, що найближчим часом розбереться c цим питанням і прийме відповідне рішення. Наступне засідання уряду – в середу, а годину уряд в парламенті – в п’ятницю. Дуже сподіваюся, цього часу достатньо, щоб розібратися з цим абсурдом », – написав нардеп.

Найєм повідомив, що це саме запитання він адресував Генеральному прокурору Юрію Луценку і Секретарю РНБО Олександра Турчинова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *