“ГРАДИ” ТА БРОНЬОВИКИ: З РОСІЇ НА ДОНБАС ПРИБУВ АРСЕНАЛ ВАЖКОГО ОЗБРОЄННЯ – МОУ

Зафіксовано також збільшення обсягів постачання паливно-мастильних матеріалів на окупований схід

Минулого тижня з Росії на окупований Донбас прибув арсенал важкого озброєння. Про це повідомив речник Міністерства оборони з питань АТО Андрій Лисенко на брифінгу в Києві, передає УНІАН.

“Упродовж минулого тижня зафіксовано перетин російсько-українського кордону з боку Російської Федерації ворожою технікою. Це чотири вантажні автомобілі типу “Урал”, 4 одиниці гаубиць калібром 122 мм, 2 одиниці систем залпового вогню “Град” та 4 бойові броньовані машини”, – зазначив Лисенко.

За його словами, також зафіксовано збільшення обсягів постачання паливно-мастильних матеріалів із Росії на тимчасово окуповані території України.

“Водночас, серед бойовиків російсько-окупаційних військ зростає невдоволення умовами проходження військової служби та низьким рівнем грошового забезпечення. Нині чимало з них намагаються звільнитися з лав незаконних збройних формувань з метою подальшого зарахування до приватних військових компаній та проходження служби у кризових регіонах світу, зокрема в Сирії”, – розповідають у Міноборони.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *