Вбивство Окуевой: в мережі пояснили, що в першу чергу потрібно зробити Україні

Щоб зупинити низку вбивств в Україні важливих полковників і добровольців, необхідно писати доктрину національної безпеки без участі фахівців, що працюють в правоохоронних органах.

Таку думку висловив військовий журналіст, керівник благодійного фонду “Mir & Co” Мирослав Гай.

“У нас кожен місяць теракти, вбивства одіозних персоналій, важливих полковників. У нас відбуваються підпали стратегічних складів, рейдерські захоплення стратегічних об’єктів. У нас продовжують свою діяльність проросійські угруповання, заслані депутати, РПЦ, діячі ОРДЛО їздять до Києва по магазинах. Контрабанда процвітає. Візовий режим з РФ досі не введений “, – пише він.

Гай додав, що незважаючи на низку нападів і вбивств, винуватців не було покарано.

“І нікого ж не ловлять. Де облави, де видворення дипломатів. У нас до цих пір деякі стратегічні підприємства користуються 1С і Касперський. Потрібно негайно збирати фахівців не працюють в органах і писати доктрину національної безпеки. Розробляти протоколи дій служб і контролю їх виконання. .. “- уточнив він.

“Мені заперечать, що все є … Чуваки, у вас кожен місяць теракт або вбивство … У вас частини захоплюють беззбройні люди і вивозять військове майно. Та йдіть ви в ж * пу с вашим” все під контролем “, – написав Гай.