Loading...

На фонд Катерини Ющенко завели кримінальну справу

Кримінальне провадження відкрили з приводу коштів, зібраних на будівництво “Лікарні майбутнього” повідомила Сегодня.ua
Дружина екс-президента України Катерина Ющенко заявила, що проти її фонду “Україна 3000” відкрили кримінальне провадження. Про це вона повідомила на своїй сторінці в Facebook.
За словами Катерини Ющенко кримінальне провадження відкрили з приводу коштів, зібраних на будівництво “Лікарні майбутнього”.
Вона повідомила, що за минулі 5 років вони пережили 14 перевірок – це були СБУ, КРУ, Генеральна прокуратура, Податкова адміністрація, міліція. Жодна з перевірок не виявила нічого протизаконного в діях фонду, жоден зі слідчих не знайшов навіть натяку на розкрадання, присвоєння, нецільове використання зібраних благодійних коштів.
“Отже, повідомляю вам, проти нас знову відкрито справу На цей раз кримінальне провадження правоохоронні органи отримали за зверненням від однієї дуже цікавої організації -… Громадська безпека і розвиток Вона зареєстрована в листопаді 2015 року в місті Херсон Раніше це об’єднання називалося Нове слов’янське покоління . Його представляють відкриті сепаратисти, які кілька років тому хотіли створити сепаратистську Херсонську народну республіку “, – розповіла керівниця фонду.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *