Loading...

Чиновник Держслужби АТО брав відкати за лікування поранених солдатів

Прокуратура проводить розслідування корупційної схеми за участю держслужбовців і дирекції санаторію «Феофанія». Про це стало відомо з постанови Подільського райсуду Києва від 20 серпня 2016 року, розміщеного в Єдиному реєстрі судових рішень, пише Перша інстанція.

Під підозрою у вимаганні виявився головний спеціаліст відділу соціальної адаптації Держслужби України у справах Ветеранів Війни та учасників АТО. Як показують слідчі матеріали, влітку 2016 року його, через свого посередника, зажадав у директора санаторію «Феофанія» (згідно з відкритими джерелами, цю посаду займає Сергій Прилуцький) регулярно виплачувати йому відкати. Чиновник хотів отримувати 21% від суми, яку держава – через його відомство, – платить санаторію за лікування учасників АТО. В іншому випадку він погрожував директору переглядом результатів тендеру на надання державі послуг із санаторно-курортного лікування постраждалих в АТО солдатів.

Погодившись на ці умови, Прилуцький прийшов на зустріч з посередником і віддав йому 230 тис. гривень, упакувавши їх в пакет BMW чорного кольору. Цей пакет посередник в той же день передав чиновнику, після чого останнього затримали правоохоронці. Дії чиновника наслідок попередньо кваліфікували за ч.3 ст.368 КК України.

Виходячи з того, що ця стаття відноситься до категорії тяжких злочинів, а звинувачення наполягатиме на санкції у вигляді 10 років в’язниці, Київська прокуратура звернулася до суду з проханням дозволити запобіжний захід щодо підозрюваного у вигляді взяття під варту. Прокурор наполягав, що тільки такий захід запобіжить можливість того, що чиновник стане ховатися від правосуддя, перешкоджати розслідуванню або здійснювати інші злочини.

Суд погодився з обвинуваченням і постановив помістити підозрюваного в Київський СІЗО №13, – проте дозволив також використовувати альтернативну запобіжний захід у вигляді застави на суму в 2 млн. гривень.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *