МОН повідомило про підвищення зарплат вчителям

Підвищення зарплат освітян планується з січня ─ на 20%, а з липня ─ ще на 8,3%. У проєкті державного бюджету на 2021 рік передбачене підвищення зарплат працівників бюджетної сфери, в тому числі і вчителів з січня ─ на 20%, а з липня ─ ще на 8,3%. Про це написав т.в.о. міністра освіти і науки Сергій Шкарлет у своєму Telegram-каналі.

«Зарплати освітян будуть зростати… З січня 2021-го розміри посадових окладів (ставок заробітної плати) працівників бюджетної сфери, в тому числі галузі освіти і науки, збільшаться на 20%, а з липня ─ ще на 8,3%», ─ написав керівник Міносвіти.

Шкарлет запевнив, що кошти на таке збільшення посадових окладів і зарплат на наступний рік передбачені.

З 1 вересня посадові оклади всіх працівників бюджетної сфери, зокрема педагогів, були підвищені на 5,8%.

Нагадаємо:

У вересні Верховна Рада рекомендувала Кабінету міністрів передбачити 6 млрд гривень на доплати педагогам до кінця 2020 року.

На початку листопада Рада схвалила за основу державний бюджет на 2021 рік. Парламентарії підтримали за основу та в цілому проект постанови №4000-П. Проте в середині листопаду стало відомо, що Рада не встигне ухвалити Держбюджет вчасно.

Бюджет передбачає збільшення фінансування освіти на 34 мільярди та медицини на 27,5 мільярдів; До бюджету заклали вакцинування українців від Covid-19 – 2,6 мільярда гривень.

Нардепи Ради внесли до законопроєкту про державний бюджет на 2021  понад п’ять тисяч поправок.