Майже 40 відсотків українців люблять наступати на ті ж граблі….

Майже 40% відсотків українців добре ставляться до Росії, 47,2% – займають протилежну позицію. Про це свідчать результати опитування проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС), передають “Українські Новини”.

Зокрема 31,8% респондентів ставляться до Росії в цілому добре “, а 7,9% -” дуже добре “. 13,1% опитаних не змогли відповісти на це питання.

При цьому 26,6% опитаних відповіли, що ставляться до сусідньої держави “в цілому погано”, 20,6% – “дуже погано”.

74,9% опитаних на Заході України відповіли, що погано ставляться до Росії, 16% – добре. У центральних регіонах погано до РФ відносяться 53%, добре – 31,3%.

У той же час 64,8% опитаних на півдні України добре ставляться до Росії, 25,1% – мають протилежну думку. На сході симпатизують РФ – 63,1%, негативно – 16,9%.

Також респондентів запитали, якими б вони хотіли бачити відносини України з Росією: 45% опитаних відповіли, що відносини повинні бути такими ж, як з іншими державами (із закритими кордонами, візами, митницями), 46% – що Україна і Росія повинні бути незалежними , але дружніми державами (з відкритими кордонами, без віз і митниць).

При цьому 3% респондентів відповіли, що Україна і Росія повинні об’єднатися в одну державу, а 7% опитаних не змогли відповісти на дане питання.

Опитування проводилося з 3 по 12 січня 2016 року. Всього було опитано 2 040 повнолітніх респондентів у 110 населених пунктах у всіх областях, крім анексованого Росією Криму та непідконтрольних владі територій Донецької і Луганської областей.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *