Loading...

Мінсоцполітики: при призначенні субсидій вас перевіряють по повній програмі

Міністерство соціальної політики має намір включити депозити в розрахунок доходу домогосподарств при призначенні субсидії після закінчення наступного опалювального періоду в травні 2017 року. Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева, повідомляє NewsOboz.org з посиланням на УНІАН.

“З наступного року ми, напевно, все-таки включимо депозити в розрахунок доходу домогосподарства для призначення субсидії. Але, швидше за все, ми це зробимо з травня місяця, вже після закінчення наступного опалювального періоду. Тому що, це правильно включити, це все таки можна вважати доходами, особливо коли відсотки по ним виплачуються “, – сказав Рева.

Також міністр зазначив, що сьогодні Мінсоцполітики не може отримувати інформацію про такі доходи громадян. На це може вказувати лише проведена Міністерством фінансів верифікація соціальних виплат.

Нагадаємо, продаж нерухомості, отримання спадщини, наявність декількох квартир або автомобілів, а також здійснення громадянином покупки на суму понад 50 тис. Грн не є причиною позбавлення громадянина права на отримання субсидії на оплату комунальних послуг і не є приводом для призупинення виплат, у разі якщо субсидія вже надається. У той же час, дохід від продажу квартири повинен бути задекларований в наступному році. Він буде враховуватися при розрахунку розміру субсидії на наступний період.

На оформлення субсидії також не впливає вартість майна, отриманого в спадщину або в подарунок. Цей дохід не включається до сукупного доходу сім’ї і не враховується при розрахунку розміру субсидії. Також не впливає на право отримання субсидії наявність у власності двох житлових приміщень або двох автомобілів, приймається до уваги тільки офіційний дохід, який приносить майно.

У Міністерстві соціальної політики прогнозують, що кількість сімей, що потребують отримання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, в Україні в опалювальному сезоні 2016-2017 рр. виросте до 9 млн з 5,5 млн.

За останніми даними Мінфіну, в проект бюджету на 2017 рік заклали 40 млрд грн на субсидії. При цьому, за словами віце-прем’єра Павла Розенка, ця сума може вирости до 52 млрд грн.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *