Мінінформації показало докази підготовки фанатів з РФ до бійні на Євро-2016

У групі “Інформаційні війська України”, створеної при Міністерстві інформаційної політики, поділилися опублікованою в мережі фотографією, на якій затриманий у Франції російський фанат викидає пристосування для захисту зубів під час бою.

Знімок був опублікований на сторінці Football fights в Twitter.

Мінінформації показало докази підготовки фанатів з РФ до бійні на Євро-2016

“При затриманні російський” уболівальник “скидає капу. Їх не” провокували “, вони навмисно їхали влаштовувати бійню”, – відзначили в Інформвійськах.

Мінінформації показало докази підготовки фанатів з РФ до бійні на Євро-2016

“Я з ножем по місту гуляю” – ножик – це універсальне “зброя”, а капа – це для мордобою. Капу ви по місту з собою не носите, тому що ймовірність саме масового мордобою дуже низька, в порівнянні з можливістю, наприклад, розбійного пограбування в темний час доби. У ножа і капи різне призначення, капу беруть тоді, коли впевнені, що буде мордобій “, – відповіли в Інформвійськах. І вони праві.

Як повідомляв “Апостроф”, 10-11 червня в Марселі відбулися серйозні зіткнення між російськими і англійськими вболівальниками. У підсумку, протистояння перейшли і на стадіон “Велодром”: після поєдинку 11 червня, який завершився внічию 1: 1, фани збірної Росії атакували англійців прямо на трибунах, після чого ті були змушені рятуватися втечею.

Пізніше ще одну бійку росіян влаштували у французькому Ліллі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *