Журналісти показали будинки Ляшка і його сусідів – ФОТО

ФОТО

Журналисты показали дорогие дома Ляшко и его соседей – ФОТО

 

Журналісти побували в селищі Рудики, де сьогодні Генеральна прокуратура проводила обшуки. Про це передає СВІТ з посиланням на Країна.

Як повідомляється, будинок лідера «Радикальної партії» Олега Ляшко знаходиться паркан в паркан з будинком екс-глави Адміністрації президента часів Віктора Януковича Андрія Клюєва, тому правоохоронці помилково прийшли з обшуком в особняк нардепа, хоча мала постанова на ділянку Андрія Клюєва.

Журналісти показали будинки Ляшка і його сусідів - ФОТО

Як відомо, в 2015 році Олег Ляшко задекларував цей маєток площею 545 кв. м, якеийнаходиться на 0,6 га землі. Однак в документі він вказав, що орендує цей будинок. За оренду землі та будинки лідер «Радикальної партії» платить менше $ 400 на місяць, що, на думку журналістів, фантастично дешево.

Журналісти показали будинки Ляшка і його сусідів - ФОТО

У виданні підкреслили, що недавно нардеп добудував ще два метри металевої огорожі. До цього висота огорожі його будинку становила 3 метри. Відзначається, що по сусідству з адресою Кедровий провулок 2 і 2а знаходиться особняк біглого глави Адміністрації президента Андрія Клюєва, а під номером 4 – його брата, колишнього члена «Партії регіонів» Сергія Клюєва.

Журналісти показали будинки Ляшка і його сусідів - ФОТО

За словами журналістів, в 200 м від будинків братів Клюєвих живуть головний військовий прокурор Анатолій Матіос та його дружина Ірина Барах, яка є аграрним підприємцем. Даний маєток записано на одну з фірм його дружини.

Журналісти показали будинки Ляшка і його сусідів - ФОТО

За даними видання, Анатолій Матіос живе в триповерховому котеджі з червоної цегли, який обнесений білим парканом і перебуває поруч із цвинтарем. У дворі журналісти помітили також гостьовий будиночок і гараж на декілька автомобілів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *