ПРОБЛЕМА БЕЗПРИТУЛЬНИХ ТВАРИН У ПЕРЕЯСЛАВІ ЗРУШИЛА З “МЕРТВОЇ” ТОЧКИ

За ініціативи голови ГО “Агенція розвитку Придніпрянщини” Віктора Хоменка та держветслужби на 15 червня була запланована перша акція вакцинації безпритульних собак.
Чому тільки вакцинація, тому , що досі не виготовлені  вольєри для перетримки тварин після стерилізації. Їх планувалося зробити із паркану-сітки, яким огороджений стадіон. Але й до цього часу  її ще не зняли, а, відповідно, не зробили і вольєри.
Так як роботу з безпритульними собаками вже треба було починати, то вирішили почати її саме з вакцинації і чипізації. Тобто на провакцинованих безпритульних собак мали чіпляти чіпи, щоб видно було що собака провакцинована. Почати вирішили із гаражного кооперативу “Поліський”, бо там зі слів переяславців є багато ручних собак, яких підгодувують люди і тому вони йдуть до рук. Знайшли і  провакцинували 3 собак: 1 дорослу і 2 цуциків. Так як інші до рук не дались, то держветслужба і волонтери поїхали до Жовтої церкви, де на території колишнього базару теж бігає кілька собак. В цьому місці теж провакцинували 2-ох собак з тих, яких вдалось відловитиь.
Потім працівники держветслужби поїхали до вокзалу та до спортбази, де планували провакцинувати тих тварин, яких вдасться зловити, Це вони вже робили без волонтерів. Всього 15 червня було провакциновано 12 собачок.
Хочеться відзначити хорошу роботу нашої державної ветиринарної  служби. Люди там працюють чуйні і добрі. А ще зацікавлені у вирішенні цього питання. Особисто мені сподобалося з ними працювати. До наступного разу вирішили закупити потрібні технічні засоби, які допоможуть швидко зловити і зафіксувати собаку, щоб вона не вкусила ветеринара, та інший діючий чіпсатор.
Хочу звернутися до всіх переяславців – в місті постійно піднімається проблема безпритульних тварин. Тому, будь-ласка, підключайтеся до роботи, повідомляйте, де є багато собак, щоб наступного разу ми їх змогли всіх провакцинувати.
Богдана  Хмельницька контактний телефон (093)512-56-13

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *