Українцям перерахують субсидії за новою схемою

У Міністерстві соціальної політики планують перераховувати субсидії двічі: у травні та жовтні поточного року, а не цього місяця, як говорилося раніше.

На офіційному ресурсі відомства пояснили: інформація щодо змін у квітні не відповідає дійсності:

“Кожного року у травні органи соціального захисту населення здійснюють перепризначення субсидій на новий період, відповідно, розраховуючи розмір допомоги на літній період, а у жовтні – на опалювальний сезон. Тобто автоматичний перерахунок субсидій на основі доходів людей здійснюється двічі на рік – у травні та жовтні. В залежності від індивідуального запиту субсидіанта він може здійснюватися в іншому місяці”, – йдеться у заяві Мінсоцполітики.

Українцям перерахують субсидії за новою схемою  - фото 237827

Виходячи з цього, після отримання статусу пенсіонера, або просто – по припиненню трудової діяльності з певних причин, кожен українець має право звернутися із заявою на перерахунок субсидії, враховуючи свої актуальні на даний час прибутки. Звертатимуть увагу й на те, що квітень – фактично неповний опалювальний місяць.

Українцям перерахують субсидії за новою схемою  - фото 237828

“Перерахунок здійснюватиметься на тих ще умовах, що у жовтні минулого року, коли призначали “зимові” субсидії. У травні органи соцзахисту братимуть до уваги доходи людей, отримані у третьому і четвертому кварталах 2017 року”, – підсумували у міністерстві.
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *