Меблі, комп’ютерна техніка, перефирія та інтернет: у закладах культури та позашкільної освіти Переяславської громади обновки

У закладах культури та позашкільної освіти, що перебувають у комунальній власності Переяславської міської територіальної громади  розпочато реалізацію завдань щодо покращення матеріально-технічної бази. Про це йдеться на сайті міської ради.

З метою підвищення рівня надання послуг населенню, вдповідно до клопотань директорів цих закладів, з ініціативи відділу культури і туризму та за підтримки міської ради Переяславська мистецька школа імені Павла Сениці, Переяславська художня школа, Центр культури і мистецтв, Переяславська публічна бібліотека, а також сільські заклади культури отримали меблі, комп’ютерну техніку та перефирію.

Все придбане було передано на баланс відділу культури і туризму Переяславської міської ради згідно рішення Переяславської міської ради від 21.01.2021 р. № 22-06-VIII.

Важливий етапом у діяльності Переяславської художньої школи стало підключення закладу до мережі Інтернет, що належним чином забезпечить  проведення дистанційного навчання учнів.