ПОЛОЖЕННЯ ПРО СКОРБОТНІ ПОСЛУГИ

Нещодавно виконком міської ради схвалив проєкт Положення про надання ритуальних послуг на території м. Переяслава-Хмельницького. Цей документ розроблений з метою врегулювання відносин при наданні ритуальних послуг у Переяславі, відповідно до Законів України «Про поховання та похоронну справу», «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанови КМУ від 28.10.2004 №1445 «Про затвердження Порядку проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги і особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій і інвалідів війни», з урахуванням відповідних Наказів Держкомітету України з питань житлово-комунального господарства, Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України.

Це Положення є обов’язковим для виконання всіма суб’єктами господарювання, які працюють на ринку ритуальних послуг на території міста.

Організацію поховання померлих, надання окремих видів ритуальних послуг, а також реалізацію предметів ритуальної належності здійснює КП «Переяслав-Хм. виробниче управління комунального господарства». Надання ритуальних послуг та виготовлення предметів ритуальної належності може також здійснювати суб’єкт господарювання, що виявив бажання працювати на ринку ритуальних послуг та уклав договір із ВУКГ. 

Про все читайте у свціжому випуску газети

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *