Із області фантастики: «КиївоблгазЗбут» знизив ціни на блакитне паливо “заднім числом”

Приватна компанія ТОВ «КиївоблгазЗбут», що надає послуги і жителям Переяславщини, знизила тариф на газ «заднім числом»! Сьогодні, 8 лютого, всі дані в Особистих кабінетах споживачів щодо тарифів цієї компанії за січень 2021 року оновилися. Ціна за кубометр газу в січні справлятиметься в розмірі 6,99 грн.

Нагадаємо, що 18 січня рішенням уряду було запроваджено на період лютий-березень 2021 року граничну ціну на газ для населення – 6,99 грн/м куб. Водночас більшість постачальників газу, які обслуговують основну кількість жителів областей, встановили з початку року найвищу за останні декілька років ціну.

Ціна за кубометр газу в січні складатиме 6,99 грн/куб м.
А чи не пов`язане дане рішення з тим, що нещодавно була поширена інформація про те, що газорозподільні мережі (ГРМ) – це державне майно, тобто наше.  Загальна балансова вартість державних ГРМ – 4,46 млрд грн. Приватним операторам його передали в користування для надання послуг. Весь цей час вони користувалися ним безкоштовно і продовжують це робити.

Нагадаємо:

У грудні ціна газу для побутових споживачів ТОВ “Київоблгаз Збут” була 8,82252 грн за м куб, що дорівнює 0,8340 грн за кВт-год.

Наприкінці грудня КиївоблгазЗбут встановив ціну на газ у січні – 9,88 грн/куб. м. І ось нині вона різко впала майже на три гривні.

Нафтогаз на січень встановив ціну — 7,22 грн/куб. м. Про перегляд цієї ціни компанія офіційно ще не оголошувала.