Марина Порошенко очолила список “ЄС”, партії, яка підтримає Кличка на виборах Київради

На з’їзді партії “Євросолідарність” висунули дружину експрезидента Марину Порошенко першою у списку політсили на виборах до Київської міської ради. Про це стало відомо з трансляції з’їзду на сторінці “ЄС” у Facebook

Марина Порошенко: “Я знаю, що перше питання до мене буде: Чому я іду в політику? Відразу хочу сказати, не відчуваю себе політиком. У першу чергу, я громадянка своєї країни, яку я дуже люблю. І мені не байдуже, що буде з Україною, як буде розвиватися наша столиця”.

Виступаючи на з’їзді, Марина Порошенка подякувала членам партії за довіру, а своєму чоловікові Петру – за підтримку.

Вона зазначила, що “політика – це не красиві гасла, а конкретні дії” і нагадала про свої “конкретні дії” в гуманітарній і соціальній сфері у статусі першої леді.

Дружина Порошенка повідомила, що за нею в першій п’ятірці списку ідуть – секретар Київради Володимир Прокопів, юрист, правозахисник і колишній нардеп Леонід Ємець, лідер молодіжної “ЄС” Динара Хабібулаєва і ветеран та волонтер Олександр Погребиський.

Партія “Європейська солідарність” підтримає на виборах мера Києва нинішнього міського голову Віталія Кличка. Про це сказав голова Київської міської організації партії Володимир Прокопів на з’їзді 16 вересня

“У нас зараз питають, а кого ви будете підтримувати на посаду київського міського голови? У 2015 році ми з вами делегували на посаду київського міського голови діючого мера Віталія Кличка. Саме у той час Петро Порошенко розпочав курс на децентралізацію. Завдяки цьому суттєво збільшений бюджет столиці, це відкрило нам можливість для реалізації великої кількості проектів. Без децентрацізації це було б неможливо.

Тому зараз на посаду київського міського голови ми підтримаємо діючого нашого мера, який реалізував політичний курс п’ятого президента України”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *