Акція “Право на працю”: Підприємці проти обмежень для бізнесу

Сьогодні, 16 вересня, одночасно під стінами Офісу президента і Верховної Ради проходить акція “Право на працю”. Учасники виступають на захист мікропідприємництва і спрощеної системи оподаткування, а також проти обмежень для бізнесу. Організатор акції – рух SaveФОП, повідомляє кореспондент UBR.ua.

Близько 2-3 тис. протестуючих на Банковій стоять з плакатами “Собі – офшори і рахунки, а ФОПам – штрафи і злидні”, “Підприємці проти вбивчих законів 128/129”, “Підприємці за збереження спрощеної системи оподаткування”, “Немає податків – немає пенсій, ФОП закриється – пенсія накриється “,” Кожному депутату по касовому апарату “.

Біля парламенту близько 500 учасників акції зібралися без плакатів. Протестуючі підтримують законопроекти 3853-1, 3853-2 і 3993, в яких прописана скасування обов’язкового використання РРО для ФОП на спрощеній системі оподаткування. До того ж ці документи закладають основу для розвитку спрощеної системи оподаткування, звітності в частині прив’язки лімітів до мінімальної зарплати, відзначають організатори на сторінці у Facebook.

Нагадаємо:

З 1 серпня безкоштовне фіскальне рішення для ПРРО стало доступним для повноцінного добровільного використання. За перші два дні українські бізнесмени зареєстрували 22,5 тис. програмних РРО.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *