Максим Микитась отримав орден за заслуги перед Росією: «Укрбуд» відмовчується

Максим Микитась – людина з неоднозначною репутацією, це знають всі. Тиск на журналістів, захоплення земель під забудову і замовні вбивства – далеко не весь список подвигів власника Укрбуду. Але, абсолютно неймовірний за своєю нахабства епізод стався в місті Чернігів, де зареєструвався кандидатом в депутати на одномандатному виборчому окрузі №206 Максим Микитась, раніше сумно прославився в Києві своїми аферами на грунті забудови.

Суть події в тому, що скандальний забудовник отримав з рук представника Московського Патріархату державну нагороду Російської Федерації – орден Святого апостола Андрія Первозванного, яким, як відомо з Статуту ордена, “… нагороджуються видатні державні та громадські діячі, видатні представники науки, культури, мистецтва і різних галузей економіки за виняткові заслуги, що сприяють процвітанню, величі і слави Росії … “.

Максим Микитась

На фото Максим Микитась

Мабуть, і сам пан Микитась зрозумів, що дав маху: повідомлення про подію, виставлене в його блозі, було дуже швидко видалено – та ось тільки його вже встигли помітити і розтиражувати обурені блогери, справедливо запитують, за які це особливі заслуги кандидат в депутати отримав таку нагороду, та ще й від представника УПЦ МП, яка не визнає голодомор і в упор не помічає агресії РФ по відношенню до України (а також помічена в допомоги сепаратистам).

У зіставленні з цією визначною подією махінації горе-забудовника, швидше за все, стануть гідною уваги дрібницею.

Редакція Fttc.com.ua поки що безуспішно намагалася зв’язатися з Максимом Мікітасов. Тим часом, в компанії «Укрбуд» заявили, що підтвердити або спростувати інформацію поки що не представляється можливим, так як Максим Микитась перебуває з робочою поїздкою в столиці Російської Федерації.

fttc.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *