Фотофакт: на Святошино зносили МАФи, Рошен не постраждав

 

Історія зі знесенням МАФів біля метро Святошин привела до паралічу головної транспортнлї артерії столиці – проспекту Перемоги.

Портал «Мій Київ» вирішив розібратись в цій історії. Сьогодні близько 6-ї години ранку, до ринку «Роздол», що у метро Святошино приїхав  екскаватор і РОЗПОЧАВ зносити МАФи. Як повідомив столичний активіст Володимир Тищенко, підприємців, які цьому протистояли, відтіснили молоді люди в футболках «Служба охорони», які приїхали разом з екскаватором.

Як відзначають працівники ринку, міліція на їхні неодноразові виклики приїхала тільки після того, як вони перекрили проспект Перемоги. Власники МАФів відзначають, що ніяких розпоряджень про демонтаж їх споруд від Київського благоустрою вони не отримували, а в 5 підприємців взагалі є акти про приватизацію землі.

Фотофакт: на Святошино зносили МАФи, Рошен не постраждав

Фотофакт: на Святошино зносили МАФи, Рошен не постраждав

Цікаво, що МАФ «Рошен», який також знаходиться на ринку «Роздол» абсолютно не постраждав. Підприємці вимагають мера міста Віталія Кличка перестати займатися свавіллям і усунути нардепа Дмитра Білоцерківця від Київського благоустрою, який де-факто ним керує.

У свою чергу, Білоцерківець навпаки вимагає прибрати МАФи зі Святошино.

– Перекрили рух на Проспекті Перемоги через демонтаж МАФів, намагаються таким способом протидіяти демонтажу на метро Святошин. Частина МАФів встигли демонтувати, а частина на жаль зупинили таким ось методом. Нагадаю, що списки МАФів на демонтаж були опубліковані ще на початку року, ніхто їм не заважав самостійно демонтувати свої конструкціі.Вважаю, що поліція має розблокувати рух, це чисто їх відповідальність, інакше всі наступні демонтажі зупинятимуть таким же способом, – написав він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *