Топ-5 мобільних додатків для здоров’я

Смартфони увійшли в наше життя та зайняли значну частину доби. Завдяки смартфонам ми спілкуємося із друзями у Києві, Торонто та Мельбурні, переглядаємо новини, працюємо, купуємо квитки та продукти. Лікарі мережі клінік Oxford Medical склали свій рейтинг найкорисніших мобільних додатків, що допомагають зберегти здоров’я та ефективно лікуватись.

Medisafe

Топ-5 мобільних додатків для здоров’я

Простенький міні – трекер для нагадування про вчасне приймання ліків. Забувати про час вживання ліків притаманне зайнятим учням, працівникам та пенсіонерам. Використання будівника незручне, тому скачуйте корисний додаток та встановлюйте індивідуальний графік вживання ліків або виконання певних фізичних навантажень. Додаток зберігає основні показники параметрів тіла, рівня цукру у крові та артеріального тиску. Графік прийму ліків може бути конвертований у пдф-формат для роздруківки та обговорення із лікарем.

Blue Light Filter

Топ-5 мобільних додатків для здоров’я

Про шкідливість синього світла не писав лише лінивий. Звичка переглядати перед сном стрічку новин у соціальних мережах зазвичай закінчується безсонням: синій спектр заважає нам налаштуватися на відпочинок. Також синій спектр шкідливий для зору та призводить до швидкої втоми очей.

Невеликий додаток дозволяє лише одним кліком встановити безпечний режим спектру екрану. Додаткові налаштування дозволяють обрати максимально комфортний режим спілкування із улюбленим смартфоном без шкоди для здоров’я та одночасно економити на батареї.

Eyes Recovery

Топ-5 мобільних додатків для здоров’я

Ми все більше часу проводимо у спілкуванні із комп’ютерами, планшетами, смартфонами. Око привчається читати дрібний шрифт стрічки новин, але погано роздивляється гірські краєвиди та дорожні знаки на великiй відстані. В якості профілактики порушень зору встановить на свій смартфон просту програму для тренування зору. Це весело та відмінно заміняє звичні мобільні іграшки. Вільний час зайнятий, тренування зору проведено – суцільна користь.

MedM Blood Pressure

Топ-5 мобільних додатків для здоров’я

Чудовий додаток для тих, хто повинен систематично відслідковувати дані артеріального тиску. Додаток синхронізується із новітніми моделями тонометрів, самостійно складає графіки, нагадує про час виміру тиску. Статистика даних дозволяє лікарю проаналізувати стан пацієнта протягом доби, тижня або місяця та своєчасно внести корективи у лікування.

MedM Диабет

Топ-5 мобільних додатків для здоров’я

Простий та корисний щоденник діабетика, який враховує всі потреби щодо контролю рівня цукру у крові та вживання продуктів. Додаток синхронізується із новими моделями глюкометрів, самостійно створює графіки та надає повідомлення про значні порушення стану здоров’я. Дані щоденника можуть бути передані рідним або сімейному лікарю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *